Google+ zjednodušil rozesílání pozvánek

8. 8. 2011 | BoB
Sociální síť Google+ představuje nový a rychlejší způsob rozesílání pozvánek. Uživatelé se už nemusí vypisovat s jednotlivými e-maily, stačí poslat jen jeden odkaz.

Pozvat přátelé na novou sociální síť Google+ je od teď mnohem jednoduší a rychlejší než dříve. Místo vypisování jednotlivých e-mailů do pozvánek mohou uživatelé sdílet odkaz, který odešlou na web, Twitter nebo prostřednictvím instant messaging. Prvních 150 lidí se tak může okamžitě zaregistrovat a začít používat novou sociální síť.


„Protože jsme stále v testovacím provozu, omezili jsme počet 150 registrací u těchto odkazů,“ říká Balaji Srinivasan z Google+.


Odkaz pro sdílení je na stejném místě, jako jsou pozvánky, tedy na pravé straně profilu. Stačí ho jen zkopírovat a vložit, kam je potřeba. Na počítadle u odkazu může uživatel také vidět, kolik přátel se už zaregistrovalo.


Google+ získal od svého nedávného spuštění až 25 milionů uživatelů a stále se rozrůstá. Některé studie předpovídají, že bude mít během příštího roku více uživatelů, než mají sociální sítě Twitter nebo LinkedIn.

 

Zdroj: www. mashable.com, www. techcrunch.com
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: