Google Chrome zrychluje s funkcí Instant Pages

3. 8. 2011 | BoB
Nová funkce Instant Pages byla spuštěna ve stabilní verzi Google Chrome. Novinka umožní uživatelům internetového prohlížeče mnohem rychlejší načítání webových stránek.

Masivní reklamní kampaň na podporu internetového prohlížeče Google Chrome sázela především na jeho rychlost. Ve stejném stylu pokračuje pomocí nové funkce Instant Pages, která byla spuštěna ve stabilní verzi Google Chrome.


Tato funkce byla představena před několika týdny v rámci betatestování nového Google Chrome 13. Bylo tak možné získat zpětnou vazbu od uživatelů prohlížeče a majitelů webů.


Instant Pages neboli instantní stránky umožňují uživatelům prohlížeče společnosti Google mnohem rychlejší načítání webových stránek. Odpověď na dotaz uživatele by tak měla být díky nově navrženým technologiím nalezena mimořádně rychle.


Nová verze Google Chrome nabídne ale prý mnohem více. Novinkou by měl být například vylepšený omnibox nebo náhled tisku pro uživatele systémů Windows a Linux, který je však v jiných prohlížečích naprosto běžný.


Jak rychle funkce Instant Pages funguje, se můžete přesvědčit v následujícím videu.

 

Zdroj: www. mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: