Google Doodle dnes slaví narozeniny nositele Nobelovy ceny

16. 9. 2011 | CaB
Google dnes na svých stránkách slaví narozeniny maďarského biologa a nositele Nobelovy ceny za fyziologii a medicínu.Albert Szent-Györgyi se zasloužil o objevení vitaminu C.

Vyhledavač Google dnes na svých stránkách slaví narození maďarského biologa a nositele Nobelovy ceny za fyziologii a medicínu. Albert Szent-Györgyie by dnes oslavil už 118. narozeniny.


Albert Szent-Györgyi se zasloužil o objevení vitaminu C. Nějaký čas studoval medicínu dokonce i v Praze. Po válce však emigroval do Spojených států.


Barevný Google Doodle je dnes obklopen šťavnatým ovocem – pomeranči a jahodami. Přesto je maďarský vědec známý tím, že pro své experimenty používal papriky, díky kterým objevil vitamin C.

S dnešním nejpoužívanějším vyhledavačem si bohužel moc nepohrajete. Za to před několika dny oslavoval Google pěveckou ikonu Freddyho Mercuryho. Jeho Google Doodle měl mezi uživateli vyhledavače ohromný úspěch.


Jaký Google Doodle bude asi následovat?

 

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.