Google vzkazuje: Pomozte svým přátelům založit Gmail

29. 7. 2011 | VB
Společnost Google přichází s novým instruktážním videem "Help your friends make the switch to Gmail" , ve kterém radí, jak přilákat další uživatele Gmailu.

Má váš kamarád už dlouhá léta účet na AOL? Nebo si myslí, že Hotmail je jediná e-mailová služba? Google teď bojuje, abyste své přátelé přesvědčili k založení Gmailu.


Společnost Google představuje novou kampaň, která má za cíl přilákat nové uživatele e-mailové služby Gmail a pomoci jim v jejich prvních krocích. K tomu slouží krátké instruktážní video. Dr. Richard Muscat, kterého hraje herec John Kovacevich, pomocí tabule, fotografií a balónků radí, jak zachránit vaše blízké. Ano. Tím, že si založí účet na Gmailu.


A jak tedy vaše přátele přilákat? Stačí zajít na stránky Emailintervention.com, na kterých se přihlásíte ke svému Gmail účtu. Poté můžete ostatním na jakoukoliv e-mailovou adresu zaslat pozvánku se slovy „Jsem tu, abych ti pomohl“, „Bojím se o tebe“ nebo „Ztrapňuješ mě“. Text můžete doplnit videem s Dr. Richardem Muscatem nebo si také můžete vytvořit vlastní video, kde svým přátelům domluvíte.

Zdroj: www. adweek.com
 

Štítky dokumentu: Google YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.