GroupMe uvádí novou verzi a rozšiřuje svoji dostupnost

4. 8. 2011 | VOt
Aplikace GroupMe, která slouží pro skupinové textování a volání, přichází s novou verzí 3.0. Je k dispozici pro iPhone, Blackberry a pro mobily se systémem Android nebo Windows Phone 7.

Aplikace GroupMe, která slouží pro skupinové textování a volání, přichází s novou verzí 3.0. Novinkou je zasílání přímých zpráv, betatestování služby zvané „Questions“ a dostupnost pro více než 90 zemí. V GroupMe chtějí držet krok s dobou, proto tyto inovace.


Nová verze je k dispozici pro iPhone, Blackberry a pro mobily se systémem Android nebo Windows Phone 7.


GroupMe je bezplatný nástroj firmy Mindless Dribble, který byl založen v létě loňského roku. Své fungování zahájila služba vloni v říjnu. Údajně přeposílá až milion zpráv za den. Aplikace je zatím dostupná jen ve Spojených státech a bez amerického telefonního čísla se k ní nelze připojit. Firma však pracuje na rozšíření do dalších zemí.


Jak vlastně GroupMe funguje? Vše je vystavěno na principu malých skupin. Každá může mít až 25 členů. Skupiny mají přiřazené vlastní telefonní číslo, které si uživatel vloží do kontaktů. Stačí pak jen poslat jednu textovou zprávu nebo číslo vytočit a zahájit konferenční hovor. Pokud jsou účastníci skupiny nedostupní, dostanou krátkou zprávu. Pokud konference pokračuje, mohou do ní vstoupit i opožděně.


Jestli bude někdy služba GroupMe dostupná i v Česku, zůstává otázkou zřejmě ještě na hodně dlouhou dobu.


Zdroj: www. mashable.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Reportáže
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.