Herec Ryan Reynolds chce udělat první drink výjimečným pro ty, kdo mají narozeniny na přestupný rok

3. 3. 2020 | Milada Zemanová
Arlene Manko slavila narozeniny jen 21krát. Na světě je přitom 84 let, ale doteď nemohla legálně konzumovat alkohol. Herec Ryan Reynolds, který je zároveň majitelem značky Aviation Gin, se chce ujistit, že její první zkušenost s alkoholem bude nezapomenutelná.

Přestupný rok je jednou za 4 roky a pro mnohé má 29. únor speciální význam. Například pro ty, kdo se v tento den narodil. Jedním z těchto lidí je i Arlene Manko a letošní rok pro ni byl obzvláště výjimečný. Konečně totiž oficiálně dosáhla 21 let, tedy věku, kdy může v USA legálně pít alkohol. A jako svůj první zákonem povolený drink si chce dopřát něco skutečně speciálního. Konkrétně Aviation Gin od herce a podnikatele Ryana Reynoldse.

Paní Arlene se narodila 29. února 1936. Když jí bylo 5 let, tak se vdala a v 10 letech měla již 7 dětí. A jak sama říká, sklenička něčeho ostřejšího by se jí v mnoha situacích hodila. Na světě je již 84 let, ale v tomto roce měla své 21. narozeniny. Ryan Reynolds se chtěl proto ujistit, že její zážitek bude jedinečný. Jak se to s pomocí Aviation Ginu povedlo, se podívejte ve videu níže.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:
Podobné články: