Honzo, Honzo, pojďte k nám… Jan Koller je jednou z tváří kampaně sportovního agregátoru FlashSport

12. 10. 2020 | Petr Michl
Slavný moment sportovní žurnalistiky v podobě rozhovoru s Janem Kollerem nenacházejícím slova přetočili po 25 letech. Někdejší fotbalový reprezentant je hlavní tváří nové kampaně na službu FlashSport od společnosti LiveSport.

Se sloganem „Celý svět sportu ve vaší kapse” startuje česká technologická společnost Livesport kampaň na svoji novou službu FlashSport. Oslovit s ní chce všechny sportovní fanoušky, kterým nabízí možnost sledovat veškeré sportovní dění přehledně z jednoho místa.

„FlashSport je unikátním agregátorem sportovního online obsahu. Je personalizovaný, to znamená, že si fanoušek zakliká, co ho zajímá, a potom už mu jen do jeho telefonu chodí notifikace, že se objevil nový zajímavý článek,” vysvětluje marketingový ředitel Livesportu Jan Hortík a dodává:

„Start reklamní kampaně jsme měli původně naplánovaný na začátek olympiády v Tokiu. Když se odložila na příští rok, rozhodli jsme se odstartovat s rozjezdem podzimní sportovní sezóny.“ 

Legendární fotbalista se vrátil na místo činu

Nejvýraznější tváří mezi sportovci vystupujícími v kampani je Jan Koller. „Fanoušci si ho samozřejmě pamatují jako fotbalovou legendu a nejlepšího střelce české reprezentace. Nezapomněli ale ani na jeho památný rozhovor začínající legendární výzvou ‘Honzo, Honzo, pojďte k nám!’,” říká Hortík. „Slavný moment jsme teď po 25 letech znovu na stadionu Bohemians přetočili. V našich reklamních spotech ale pracujeme také s dalšími notoricky známými sportovními momenty.”

Za konceptem kampaně stojí uznávaný slovenský kreativec Michal Pastier, kterého si Livesport vybral v tendru. „Jsme ve světě, kde je všechno FlashSport. Trenér na tiskovce vybírá FlashSport. Fotbalista, který simuluje na hřišti, je FlashSport. Klasický hokejista? Tak určitě, FlashSport," dodává k námětu režisér spotů Filip Racek.

„Na castingu jsme vybírali výhradně sportovce, aby před kamerou byli uvěřitelní,” říká Martin Kořínek ze společnosti Cinemania, která kampaň produkovala. „Původně jsme plánovali natočit všechny záběry přímo na sportovištích. Kvůli covidové situaci jsme se ale museli uskrovnit a některé situace přenést do ateliéru před green screen. Díky tomuto kroku ale nakonec můžeme nabídnout divákovi ještě velkolepější arény,” dodává.

Mimo 30vteřinového hlavního spotu jsou k dispozici i tři 10vteřinové, které princip Flashsportu jako jediného rozcestníku pro sport vtloukají do hlavy snad ještě jasněji. 

Kampaň bude od 12. října k vidění na České televizi, ve vysílání Novy a Nova Sportu, na O2 TV, a zásadní část potom proběhne v onlinu.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:
Podobné články: