Hornbach Machruje – vydává časopis pro odvážné kutily

3. 6. 2016 | redakce
Časopis o lidech, kteří žijí svůj život tak, jak považují za správné. Nehledě na to, co si o tom myslí druzí. Jedním slovem: Machři. S takovou myšlenkou uvedla společnost Hornbach na trh časopis Machr, jehož druhé vydání je právě k dostání ve všech jejích prodejnách a e-shopu.

Časopis o lidech, kteří žijí svůj život tak, jak považují za správné. Nehledě na to, co si o tom myslí druzí. Jedním slovem: Machři. S takovou myšlenkou uvedla společnost Hornbach na trh časopis Machr, jehož druhé vydání je právě k dostání ve všech jejích prodejnách a e-shopu.

Obsahově má jít o neotřelou formu prezentace unikátních kutilských projektů z celého světa, které mají inspirovat a motivovat k realizaci vlastních nápadů. Kromě reálných příběhů kutilů jsou součástí obsahu také rubriky jako rady, tipy, recepty nebo třeba samotné návody
na realizaci projektů.

„Hlavní myšlenkou celého projektu je především inspirovat zákazníky skutečnými příběhy opravdových ´Machrů´ k realizaci vlastních nápadů. Obsahově časopis odráží reálné možnosti, které zákazníkovi náš široký sortiment zboží a služeb nabízí,“ upřesňuje David Kolář, ředitel marketingu společnosti Hornbach.


Jedno z témat druhého čísla, speciální kola vytvořená z bambusu.

Tematicky jsou články zaměřeny ze široka; od inovativních nápadů po praktické kutilské tipy. V aktuálním vydání se autoři věnují například podpoře ekologické mobility, konkrétně v článku o výrobě kol z bambusu, kterou se zabývá parta mladých lidí v čínském Pekingu. Nechybí ani originální návod na ukování sekery či skutečný příběh surinamského lovce potopených pokladů.

Lifestylový hobby magazín Machr vychází jako občasník ve formátu A5 za cenu 29 korun. Více informací lze nalézt na www.hornbach.cz/machr

Štítky dokumentu: Content Marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.