Hornbach přináší obsahový speciál s Ferdinadem Lefflerem. Poradí, jak na zahradu

17. 5. 2022 | redakce
Hobby market Hornbach představuje novinku jarní sezony – poradenský projektový speciál, na jehož tvorbě spolupracoval Ferdinand Leffler, český zahradní a krajinní designér, známý z televizního pořadu Ferdinandovy zahrady.


Ferdinand Leffler. Zdroj: Hornbach

Zakladatel atelieru Flera, Ferdinand Leffler, v obsahovém speciálu Hornbachu radí, jak lépe zvládnout tvorbu vlastní zahrady i jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Propojuje teorii s praxí, a zároveň nabízí užitečné projektové tipy.

Pro vášnivé zahrádkáře i pro rekreační chataře a chalupáře může být zahrada, která by vypadala podle jejich představ, opravdovou výzvou. Není však důvod vzdávat se a obklopit dům pouze trávníkem a několika tújemi. „Zahrada vás může těšit a pobízet k otevření oken a dveří na terasu, už když jste doma a jen se díváte z okna. Má schopnost dodat vám do života to, co právě potřebujete – chvíli nerušeného klidu i místo pro zábavu, na kterou v interiéru už nezbývá prostor,“ radí Ferdinand Leffler.

Hornbach chce s Lefflerem přinášet špičkové zahradní poradenství dlouhodobě

Hornbach navázal s předním českým zahradním architektem dlouhodobější spolupráci. „Jsme nadšeni, že můžeme naše stavebně-projektové rady obohatit o Ferdinandovy zkušenosti s plánováním zahrad. Hned pro začátek přinášíme v našem společném speciálu spojení Ferdinandových nejužitečnějších rad a postřehů společně s oblíbenými podrobnými návody a sortimentem z Hornbachu,“ říká David Kolář, ředitel marketingu společnosti Hornbach.

Díky QR kódům se rychle dostanete k dalším a podrobným informacím a videím na webu. Zákazníci na webových stránkách Hornbachu naleznou i novou stránku  https://www.hornbach.cz/zijtevesvezahrade s radami od Ferdinanda, které se budou postupně rozrůstat. „Již nyní zde mohou zákazníci najít návody na výrobu, správné složení a tipy na osázení vyvýšeného záhonu krok za krokem, či poradenství ohledně výběru trvalek, zahradního nábytku, terénních úprav nebo venkovního osvětlení a mnohé další,“ doplňuje David Kolář.


Zdroj: Hornbach

Objevte nejčastější chyby při tvorbě zahrady

Speciál je k dispozici v projektových marketech Hornbach nebo v online verzi na https://www.hornbach.cz/aktuality/katalogy/. Ferdinand Leffler pomáhá zákazníkům rovněž s výběrem sortimentu z Hornbachu a radí, jak se vyvarovat základních pochybení při tvorbě zahradního prostoru. „Lidé svou zahradu často neřeší koncepčně, z nadhledu. Při návštěvě zahradnictví koupí to, co zrovna kvete, jindy zase udělají kus cesty odněkud někam. Ani neví proč, ale v zahradě se necítí dobře, chybí pocit soukromí, kontakt s nebem, se zelení. Léta už lidem naslouchám, vidím, které nejčastější chyby opakují,“ vysvětluje známý zahradní a krajinní architekt.

Projektové speciály


Zdroj: Hornbach

Nový unikátní projektový speciál doplňuje a rozšiřuje nabídku katalogů, ke kterým se v jarní sezoně obrací nejeden kutil či zahrádkář. Naleznou v nich inspiraci, dobře míněné rady a tipy, ale i různá zajímavá fakta, která jim pomohou při rozhodování se během nákupu. Dalšími tematickými katalogy jsou například Zahradní trendy, Tenneker – Magazín o grilování, Zahradní domky, Péče o zahradu nebo další, které lze nalézt na webu.

V projektovém speciálu lze také nalézt kód na cenové zvýhodnění online kurzu „Žijte ve své zahradě“, kde se pod Ferdinandovým vedením naučíte vytvořit si vlastní zahradu. Kód na online kurz je platný do 31.5. 2022.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: