Hudební služba Spotify poběží přes Facebook

26. 5. 2011 | ZeB
Facebook a Spotify spustí streamovací hudební službu. Integrovaná služba prochází testováním, ale jakmile budou testy ukončeny, uživatelé Facebooku spatří na levé straně obrazovky ikonu Spotify.

Brzy bychom mohli poslouchat Spotify prostřednictvím Facebooku, oznámily to zdroje z blízké oběma aktérům. Forbes uvádí, že integrovaná služba prochází testováním, ale jakmile budou testy ukončeny (za pouhé dva týdny), uživatelé Facebooku spatří na levé straně obrazovky ikonu Spotify. Jakmile kliknete na obrázek, služba se nainstaluje na vaši plochu a umožní vám poslouchat hudbu z katalogu Spotify přes Facebook. Uživatelé také budou moci prostřednictvím Facebooku poslouchat hudbu společně se svými přáteli.

Nevýhodou služby však je, že bude přístupná pouze v zemích s přístupem ke Spotify (v současné době je hudební služba Spotify dostupná ve Švédsku, Francii, Norsku, Finsku, Velké Británii, Španělsku a Nizozemí, v České republice si na nové hudební možnosti budeme muset ještě chvíli počkat).

„S Facebookem máme dobré vztahy, a proto jsme provedli naše začlenění na jeho platformu, která je velmi významná pokud jde o řízení přístupů ke službě Spotify,“ uvedl mluvčí Spotify pro server Mashable. Mluvčí Facebooku se k navázání spolupráce vyjádřil následovně: „Mnohé z nejpopulárnějších hudebních služeb na celém světě jsou integrované s Facebookem. Průběžně hovoříme s našimi partnery o způsobech, jakými integrace zdokonalovat. Spotify vnímáme jako jeden z nejlepších příkladů využití Facebooku, který přináší lidem zajímavý společenský zážitek.“

 

Zdroj: www.mashable.com


 

Štítky dokumentu: Facebook YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: