ICQ 7 oficálně startuje. Hraje na sociální strunu

19. 1. 2010 | TMJ
ICQ, dnes uvádí novou verzi softwaru ICQ 7. Ta nabízí platformu sociálního messaging klienta – tj. snadnou integraci IM komunikačního nástroje pro sdílení obsahu s nejužívanějšími sociálními sítěmi jako Facebook, Twitter, YouTube a Flickr. ICQ 7 se zaměřilo na tvorbu co nejvyváženější integrace mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich onlinových sociálních aktivit.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

ICQ dnes uvádí novou verzi softwaru ICQ 7. Ta nabízí platformu sociálního messaging klienta – tj. snadnou integraci IM komunikačního nástroje pro sdílení obsahu s nejužívanějšími sociálními sítěmi jako Facebook, Twitter, YouTube a Flickr.

ICQ 7 se zaměřilo na tvorbu co nejvyváženější integrace mezi uživateli osobního komunikačního nástroje a jejich onlinových sociálních aktivit. Vedle klasického seznamu kontaktů tak může uživatel nyní v rámci ICQ najít seznam přátel z různých sociálních sítí, a to vše v reálném čase. Největší výhodou tak má být, že uživatel již nebudou muset otvírat prohlížeč a přihlašovat se do každé sítě, ve kterých jsou členy.
Verze ICQ 7 dnes nabízí integraci se sociálními sítěmi Facebook, YouTube, Twitter a Flickr.

"Verze ICQ 7 přináší do hry sociální messaging, to jest integraci uživatelů onlinového světa sociálních médií s jejich osobním komunikačním nástrojem," komentuje Eliav Moshe, výkonný ředitel ICQ. "Nová verze odpovídá potřebám uživatelů pro snadný a rychlý přístup prostřednictvím komunikačního zařízení, který jim také pomůže být v reálném čase v kontaktu se všemi informacemi z řady sociálních sítí a sdílet obsah stránek. S loajální komunitou milionů uživatelů v České republice budeme spolupracovat i na integraci lokálních sociálních sítí do ICQ 7.“

Štítky dokumentu: Facebook Twitter YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: