IEA: Kdo nejvíce přispel k rozvoji internetu? Hlasujte!

1. 6. 2009 | zdroj: IEA
Asociace.BIZ aktuálně spustila veřejnou volbu osobnosti, která nejvíce přispěla k rozvoji internetu v ČR. Nominované osobnosti sahají od propagátorů porna až po ty, kteří internet pomáhají využít zdravotně postiženým.

IEA hlasování

Ilustrační obrázek, zdroj:www.iea.cz

Praha, 1. června 2009 – Asociace.BIZ aktuálně spustila veřejnou volbu osobnosti, která nejvíce přispěla k rozvoji internetu v ČR. Nominované osobnosti sahají od propagátorů erotiky až po ty, kteří internet pomáhají využít zdravotně postiženým. Vítěz tohoto speciálního ocenění bude vyhlášen během předávání cen Internet Effectiveness Awards dne 18. června 2009. Hlasování o osobnostech probíhá na webu www.IEA.cz.

Internet Effectiveness Awards je soutěž pořádaná v ČR od roku 2005. Jejím cílem je objevovat a medializovat nejúspěšnější projekty na internetu a v digitálních médiích. Odborná porota hodnotí jediné kritérium – efektivitu internetových řešení. Od svého vzniku je metodika soutěže založena na standardech světových soutěží. Výsadou IEA je právo přihlašovatelů označit až dva porotce, o kterých pochybují, že by jejich řešení hodnotili objektivně. Takoví porotci jejich nominaci nehodnotí a nemají k ní ani přístup. Autorem a pořadatelem soutěže je Asociace.BIZ – Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: