IIK Grand Prix 2014 je zahájena

11. 3. 2014 | Petr Michl

Institut interní komunikace (IIK) vyhlásil již čtvrtý ročník soutěže projektů z oblasti interní komunikace a souvisejících oborů, IIK Grand Prix 2014. Příjem soutěžních prací probíhá od 6. 3. do 26. 5. 2014 a její vítězové budou reprezentovat Českou republiku na prestižní mezinárodní soutěži FEIEA Grand Prix.

Základem jsou vysoké nároky

„Naším cílem je posunout interní komunikaci zase o kus dál," říká k letošní soutěži spoluzakladatel IIK Tomáš Poucha. „Když se ohlédneme za posledními ročníky, můžeme konstatovat, že úroveň předkládaných prací roste. A vyplácí se nám poměrně přísný systém hodnocení," dodává. Právě díky náročnému hodnocení vítězí opravdu ty nejkvalitnější práce, které pak získávají vavříny na mezinárodní soutěži FEIEA Grand Prix.

Komu je soutěž určená?

Zúčastnit se může každý, kdo nějakým způsobem v rámci své činnosti provádí interní komunikaci: firmy, sdružení, státní orgány, charitativní organizace, vysoké školy a jiné vzdělávací instituce, komunikační agentury a další organizace, a to bez ohledu zda jsou, či nejsou členy IIK.

Při posuzování je důležitá kreativita, efektivita a novátorství

Odborná porota, která bude volit vítěze v jednotlivých kategoriích podle několika měřítek, je složená ze špičkových odborníků a předních osobností interní komunikace. I letos se zohledňuje vedle kreativity a efektivity také míra novátorství projektu, díky které může jeden projekt přinést inspiraci a best practises do řady firem.

Hodnocení on-line, zpětná vazba pro soutěžící

Aby byla zajištěna maximální transparentnost hodnocení a administrativní jednoduchost celé soutěže, bude posuzování prací opět probíhat prostřednictvím on-line aplikace. Ta usnadní přístup jak porotcům, tak soutěžícím v jednotlivých kategoriích. A díky ní pak účastníci soutěže získají od porotců velmi přesnou a konkrétní zpětnou vazbu, která jim může pomoci v jejich každodenní práci na poli interní komunikace.

„Věřím, že i letos nám přijdou na stůl zajímavé a originální práce, které pomohou v práci i ostatním," konstatuje Tomáš Poucha. „Loňští vítězové mimořádně zabodovali i na mezinárodním poli, když z pěti vyslaných prací získali čtyři ocenění. Doufám, že letošní nejlepší oceněné práce si v mezinárodním měřítku povedou stejně dobře, a na všechny předložené projekty se moc těšíme."

Pro více informací kontaktujte:

Filip Mejzlík
fmejzlik@institutik.cz
Institut interní komunikace
Karmelitská 26, Praha 1,

případně využijte kontaktní formulář na adrese www.institutik.cz/kontakt/.

 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.