Instagram představil první velký update

21. 9. 2011 | BoB
Mobilní aplikace pro iPhony, Instagram, včera představila novou a vylepšenou verzi 2.0. Uživatelům nabízí několik nových funkcí a další čtyři filtry.

Mobilní aplikace Instagram včera vydala první velký update a ukázala novou ikonku. Vylepšená verze, která nese název Instagram 2.0 je nejen rychlejší ale také přináší i několik novinek. Jde o největší změnu od doby, co byl mobilní klient pro iPhony uveden na trh.


Tou největší změnou je možnost aplikovat filtry už během pořizování snímku. Uživatel tak rovnou uvidí, jak bude fotografie s vybraným filtrem vypadat a může se hned rozhodnout, který bude pro jeho obrázek nejvhodnější. Na výběr jsou i čtyři nově přidané filtry Amaro, Rise, Hudson nebo Valencia. Před zmáčknutím spouště je rovněž možné aplikovat rozostření. Novinky by neměly aplikaci nijak zpomalovat, naopak. Bude mnohem rychlejší než dříve.


Populární mobilní aplikace se stala od svého představení velkým hitem. Získala si až 7 milionů registrovaných uživatelů, kteří denně zašlou přes 1,3 miliony fotografií. Její popularita navíc stále roste.

Zdroj: www.mashable.com, www. blog.instagram.com
 

Štítky dokumentu: Instagram Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: