Instagram Stories jako životopis? Funguje to!

8. 2. 2018 | Petr Michl
Říkáte si social media guru a CV máte ve formátu PDF? Dejte si facku a učte se od Anëlle Antigny.

 

Klasické přehledné CV stále funguje. Obzvláště v kreativních profesích se ale hodí i nápaditější prezentace. Tu rozhodně předvedla francouzská specialistka na sociální média, Anëlle Antigny.

Ta chtěla ve své nové pracovní roli uplatnit především své znalosti Instagramu, CV proto zpracovala v podobě Instagram Stories. Obsah byl svým způsobem klasický: dozvíte se, že žije v Lille, v roce 2017 dokončila vysokou školu, má 2 roky pracovních zkušeností v marketingu, pracovala na projektu alticiades a spravovala facebookovou stránku Cook&Go, její doménou je direct a digital marketing, skutečně ale miluje zejména social. 

Asi si říkáte, že CV funkční jen na 24 hodin, které má navíc omezené publikum, si může dovolit jen někdo hodně dobrý a s rozsáhlou sítí followerů a kontaktů.  Anëlle ovšem pořídila video záznam Stories, který si můžete prohlédnout níže. 

Anëlle Antigny si jeho sdílením na LinkedIn vysloužila odezvu, která je pro sociální síť profesionálů skutečně neobvyklá: přes 2 tisíce 300 lajků, 150 komentářů a předpokládáme, že i hromadu relevantních nabídek.


Vlastně si nevzpomeneme, kdy jsme naposled viděli takto nápaditý a přitom účelný životopis. Zdroj: LinkedIn

Tip redakce:

Po připomenutí našeho čtenáře Davida Humpolíka upozorňujeme ještě na jeden velmi povedený příklad kreativy při vytváření alternativy k CV, tentokrát při ucházení se o konkrétní pozici. 

Stojí za ním Eva Kleinová, která vytvořila stránku evawithoutclothes.cz jako samomluvu s vlastním egem. Zároveň při ní dokázala, že bude ideálním copywriterem značky Girls Without Clothes Streatwear.


Zdroj: evawithoutclothes.cz 


Zdroj: evawithoutclothes.cz 

Povedlo se jí to, a to přesto, že se jí její budoucí zaměstnavatel pro nalezení celého jména na webu musel podívat na prsa. 

Štítky dokumentu: Instagram Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: