Instagram už není pouze mobilní sociální sítí. Feed fotografií uživatelů je nově i na webu

7. 2. 2013 | PeMi
Doby, kdy byl Instagram jen aplikace pro iPhony, odvál čas. Nyní je feed fotografií k dispozici i na webu.

Doby, kdy byl Instagram jen aplikace pro iPhony, odvál čas. Nyní je feed fotografií k dispozici i na webu. Uživatelé se tak mohou přihlásit a vidět veškerá fotografická díla svých přátel v jednom „proudu“. Instagram se dostal na web před nedávnem, ale k prohlížení tu byly pouze vlastní profily uživatelů. Jednalo se tak spíše o přehled vlastního fotoalba, nikoliv o sociální síť v pravém slova smyslu.

K dispozici je většina funkcionality známé z mobilní verze. Dvojím kliknutím lze fotografii lajkovat, k dispozici je i možnost vložit komentáře. Chybí ovšem „Explore tab“ a „News tab“. Profily a foto stránky nicméně fungují stejně.

Instagram a Facebook jako jeho vlastník touto změnou sledují samozřejmě způsob, jak vydělávat peníze. Ač měla nejpopulárnější foto aplikace na konci ledna 90 milionů měsíčních aktivních uživatelů, rozhodně se dosud nejedná o ziskový projekt. S rozšířením na více platforem budou její uživatelé trávit více času a na klasickém webu je také pochopitelně více místa pro reklamu.

Zdroje: www.allthingsd.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Instagram Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: