Internet BillBoard přichází s formátem BB Video

20. 11. 2009 | ILE
Internet BillBoard uvádí nový formát své aplikace pro správu reklamních kampaní BBelements Ad Server. BB Video umožní přehrát reklamní spot nejen v samostatné pozici jako dosud, ale už také v samostatném videoplayeru, propojeném s BB AdServera zároveň ovlivnit obsah bannerových pozic podle aktuálního obsahu reklamního videa.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Internet BillBoard uvádí nový formát své aplikace pro správu reklamních kampaní BBelements Ad Server. BB Video umožní přehrát reklamní spot nejen v samostatné pozici jako dosud, ale už také v samostatném videoplayeru, propojeném s BB AdServer a zároveň ovlivnit obsah bannerových pozic podle aktuálního obsahu reklamního videa.

To se může zobrazit jak v bannerové pozici, tak i jako videosdělení, běžící v průhledné vrstvě nad hlavním videem, případně před, během nebo na konci základního videa, vyžádaného uživatelem internetu.

„Významné zvýšení efektivity pro zadavatele představuje schopnost reagovat na obsah hlavního videa," vysvětluje marketingový ředitel IBB David Němec. „Pro příklad: běží seriál, v němž se odehrává svatba a novomanželé si připíjejí vínem - a v témž okamžiku nad videem nebo v banneru reklama konkrétního producenta značkového vína."

Zadání videokampaně probíhá stejně jednoduše jako kampaně bannerové, klient má k dispozici statistiky pro každé video ve stejném rozsahu a kvalitě, na jaké je u služby BB AdServer zvyklý. Rozmanité jsou i možnosti a způsob cílení - zadavatel si může například zvolit zobrazování jen uživatelům v určitém regionu, čas zobrazování, jeho četnost, zobrazování jen cílové skupině, klíčová slova a další cílení, včetně jejich vzájemných kombinací.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace SEO

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: