Kaufland přináší nálepkovou knihu o českém hokeji

4. 5. 2021 | redakce
Kaufland je už rok partnerem Českého hokeje. Nyní ukazuje, jak může velký retailový řetězec toto partnerství povýšit. Od 5. května začne ve svých obchodech nabízet první nálepkovou knihu o českém hokeji, která chronologicky zachycuje jeho vývoj od počátků až po největší úspěchy.

Více než rok trvající partnerství Kauflandu a Českého hokeje na základě spolupráce s BPA sport marketing vyústilo v unikátní projekt – první nálepkovou knihu o českém hokeji. I když cílovou skupinou nálepkových knih jsou zejména mladí čtenáři, od této se určitě neodlepí ani jejich rodiče, kteří zažili zlatý hattrick, ani prarodiče, kteří pamatují nervy drásající zápasy se sbornou. Na 110 stranách je chronologicky zachycen příběh hokeje v našich zemích, přičemž zahrnuje i málo známá témata jako ženský hokej a para hokej a speciální pozornost věnuje mládežnickému hokeji. V prodejnách Kaufland půjde knihu koupit od 5. května do 6. června nebo do vyprodání zásob.

Nálepková kniha obsahuje kompletní text, velké množství fotografií a 210 prázdných míst. Ta mohou zákazníci vyplnit nálepkami, které získají zdarma za nákupy v Kauflandu. Za každý nákup v hodnotě 350 Kč je čeká balíček se 6 nálepkami. Stránku po stránce si tak poskládají celý příběh historie českého hokeje“, doplňuje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland ČR. Cena samostatné knihy je 299 Kč. Kdo si ji však koupí s Kaufland Card, má ji za 149 Kč, navíc bude automaticky ve hře o dresy, šály i puky s autogramem naší největší legendy – Jaromíra Jágra. Tomu je v knize věnována samostatná kapitola.

Autorem textů je sportovní komentátor a hokejový historik Tomáš Kučera. Díky tomu je publikace nabitá historkami, které skrze internetové vyhledávače nenajdete. „První medaile, období zlatých žní i velká jména českého hokeje patří do povinné sestavy. Věděli jste však, co způsobil v reprezentačním autobusu ztracený salám nebo který český brankář si poprvé nasadil ochrannou masku?“ ptají se autoři knihy.  

Kniha ovšem není jen pasivní prohlídkou velkých okamžiků českého hokeje. Už na prvních stránkách jsou čtenáři vyzváni, aby ji četli se staženou mobilní aplikací. S tou mohou skenovat nálepky na označených stránkách a otevřít si tím dveře k dalšímu exkluzivnímu obsahu. Chcete-li například nanovo prožít zapomenutá vítězství, poslechněte si Roberta Zárubu komentujícího zápasy z roku 1938. Zejména mladým čtenářům věnují legendy českého hokeje promluvy, ve kterých se vracejí na své kluziště z dětství a vzpomínají na to, co jim pomohlo formovat svou vůli. Právě ta je dovedla k velkým úspěchům.

„Kniha ‚Legendy se nerodí přes noc' shrnuje netradičním a velmi poutavým způsobem naši hokejovou historii,“ uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král. „Připomíná slavné turnaje a legendární osobnosti, stejně jako chvíle, kdy se hokej stal významnou součástí národních dějin. Nepochybuji proto, že zaujme nejen hokejové fanoušky a chtěl bych poděkovat všem, kdo se na jejím vydání podíleli. Velmi si vážíme i skutečnosti, že díky této spolupráci bude finančně těžit také Nadačního fond Ivana Hlinky, z něhož podporujeme hokejisty, kteří se ocitli ve složité zdravotní nebo sociální situaci.“

Štítky dokumentu: Budování značky Podpora prodeje

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: