Komentáře na Instagramu se stanou přehlednější

17. 8. 2017 | Petr Michl
Řazení příspěvků v diskuzi do vláken se může zdát jako naprostý standard. Na Instagram ale dorazí až nyní.

 

Vyznat se v komentářích na Instagramu nebylo dosud úplně jednoduché. Při chronologickém řazení padnul každý nový komentář na poslední pozici. Vše by se ale mělo zlepšit. Nově budou komentáře pod příspěvky řazeny do vláken.

Nejedná se rozhodně o revoluční změnu, spíše o standard každé alespoň trochu přehledné online diskuze. I Facebook se ale k tomuto řešení dopracoval postupně.

Instagram není místo, které by diskuzím přálo tolik jako jeho velký modrý bratr. Ve světě vizuálního líbí / nelíbí většinou řekne vše podstatné lajk v podobě srdíčka. Přesto se ale komentáře na Instagramu vyskytují a především významnější influenceři tuto změnu uvítají. Obzvláště, pokud se nejdiskutovanější témata objeví navrchu, a nebudou tak muset na stejné otázky odpovídat zas a znovu.

Pro značky se nenabízí žádné přímé marketingové využití, ale i pro správce firemních účtů to jistě budě znamenat ulehčení jejich práce. Je to ten typ malého vylepšení, které může v delším časovém horizontu ušetřit celé hodiny.

Zdroj: Instagram

Štítky dokumentu: Instagram
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.