Krimi zprávy diváky Primy zaujaly

9. 2. 2010 | ILE
Jak se zdá, Prima se svými Krimi zprávami, které připravuje redakce zpravodajství, kápla svým divákům do noty. Dokazuje to sledovanost, kterou měly v průběhu prvního týdnu svého vysílání. Krimi Zprávy navazují každý všední den na hlavní zpravodajskou relaci Televize Prima Zprávy TV Prima, a to v 19.15 hod. Pořad se zaměřuje na odhalování nezákonnosti a různých kriminálních praktik, ale také na práci policie a záchranářů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Jak se zdá, Prima se svými Krimi zprávami, které připravuje redakce zpravodajství, kápla svým divákům do noty. Dokazuje to sledovanost, kterou měly v průběhu prvního týdnu svého vysílání.

Krimi Zprávy navazují každý všední den na hlavní zpravodajskou relaci Televize Prima Zprávy TV Prima, a to v 19.15 hod. Pořad se zaměřuje na odhalování nezákonnosti a různých kriminálních praktik, ale také na práci policie a záchranářů.

Časový slot, ve kterém jsou vysílané Krimi Zprávy, vykazuje v prvním týdnu jejich vysílání v porovnání s předchozím obdobím, kdy na jejich místě trůnila Barbora Tachecí, hodnoty share pro cílovou skupinu Dospělí 15+ - průměrně 19,22 % - což je rozhodně kvantitativní posun.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: