Larry King se po čtvrt století chystá opustit svoji talkshow

30. 6. 2010 | ČTK
Televizní moderátor Larry King se po 25 letech chystá opustit svoji legendární talkshow. Šestasedmdesátiletý King, jehož pořadem prošly největší světové celebrity, se prý hodlá více věnovat rodině. "Uzavírám tímto jednu kapitolu a těším se na to, co mi budoucnost přinese. Pro tuto chvíli ale hodlám pověsit své noční šle na hřebík," uvedl moderátor, jehož módní doplněk neodmyslitelně patřil k pořadu, který se zapsal do historie jako nejdéle vysílaná relace se stejným moderátorem ve stejnou dobu a na stejném televizním kanálu.

Ilustrační obrázek, zdroj:rotten.com

Televizní moderátor Larry King se po 25 letech chystá opustit svoji legendární talkshow. Šestasedmdesátiletý King, jehož pořadem prošly největší světové celebrity, se prý hodlá více věnovat rodině.
"Uzavírám tímto jednu kapitolu a těším se na to, co mi budoucnost přinese. Pro tuto chvíli ale hodlám pověsit své noční šle na hřebík," uvedl moderátor, jehož módní doplněk neodmyslitelně patřil k pořadu, který se zapsal do historie jako nejdéle vysílaná relace se stejným moderátorem ve stejnou dobu a na stejném televizním kanálu.
Popularita Kingovy talkshow v poslední době upadala a stanice CNN, která vysílala pouze pět let, když na ní King se svým pořadem začínal, začala ztrácet diváky oproti jiným stanicím. King se svůj pořad chystá ukončit na podzim. Se stanicí má smlouvu do června 2011, nadále se proto bude objevovat v různých speciálních relacích.
Pořad nazvaný Larry King Live běží na CNN od roku 1985. Probírají se v něm nejrůznější témata - od románků hollywoodských hvězd, přes teorie o UFO, až po prezidentská klání. Množství lidí, které King za svou kariéru vyzpovídal, dosahuje čísla 40.000 a patří k nim celá plejáda prezidentů a prvních dam, tibetský vůdce dalajlama, Martin Luther King, první popravená žena v Texasu, lady Diana, Mike Tyson nebo bratři Kennedyové.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: