LinkedIn dává inzeráty na pozice v boji s Covid-19 k dispozici zdarma

3. 4. 2020 | Petr Michl
Inzerovat pracovní pozice na LinkedIn nemusí být nejlevnější. Organizace pomáhající v zápase s koronavirem mají ale inzeráty na příští 3 měsíce zdarma.

I LinkedIn patří mezi sociální sítě, které mají díky pandemii více aktivních uživatelů. V posledních týdnech na něm spolu zapřádají o 55 % více konverzací. Linkedin se rozhodl vyšší návštěvnost a engagement využít také pro boj s největším světovým nepřítelem dneška: s nemocí Covid-19.

Na příští měsíce hodlá poskytnout zdarma své formáty pro inzeráty pro všechny „nezbytné“ organizace a podniky. Tím jsou myšleny subjekty pracující ve zdravotnictví, ale také ve skladování, supermarketech, oblasti dovážky zboží a také vybrané neziskové organizace. Tedy ty v první linii v boji s nákazou.

HR specialisté zadávající tyto inzeráty dostanou na 3 měsíce zdarma přístup do „Talent Insight Tools“, aby lépe pochopili, jak si jejich pracovní nabídky vedou. LinkedIn jim hodlá pomoci i zbudováním sekce „Urgent Jobs“, kde budou tyto inzeráty viditelnější. Kandidátům splňujícím požadavky na dovednosti bude LinkedIn posílat push notifikace (ukázka na obrázku níže)

Obzvláště na pro LinkedIn klíčovém trhu v USA se za poslední týden navýšil počet nezaměstnaných žádajících o státní podporu o rekordních 6 milionů. Na druhou stranu pracovníků v „zákopech války proti koronaviru“ je stále nedostatek. Nabízené řešení má potenciál situaci alespoň částečně zlepšit. Nabídka přitom není jen pro USA, ale globální.

Rozcestník k podaní inzerátu naleznete zde, detaily k náborovým inzerátům zdarma pak na této adrese. Přímo pomoc od LinkedInu může nabídnout Recruiting For Good program.

Štítky dokumentu: LinkedIn

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: