Má váš let zpozdění? Speciální automat na KitKat vám zpříjemní čekání

1. 6. 2018 | Kristýna Vozková
Opožděný let člověku dokáže zkazit náladu. Na letišti v São Paulu si však mohli cestující při čekání obalit nervy čokoládou KitKat zdarma. Rozdával ji speciálně upravený automat po oskenování letenky na zpožděný spoj.

Chystáte se na vytouženou dovolenou, natěšení se s kufry přiženete do letištní haly a zjistíte, že má váš let zpoždění. To dokáže zkazit náladu i tomu největšímu optimistovi. KitKat se naštěstí rozhodl cestujícím tyto stresující a zdlouhavé chvíle v odletové hale zpříjemnit svou čokoládou. Zadarmo.

Tento speciálně upravený automat na čokoládové tyčinky nainstalovala agentura JWT Brazil na letiště v São Paulu během brazilského Dne práce (Día del Trabajador). Díky napojení na letištní systém dokázal automat vyhodnotit, který z naskenovaných kódů z letenek odpovídá zpožděným letům, a těm cestujícím zpříjemnit čekání čokoládou zdarma.


Automat tak humorně dostál sloganu společnosti – „Have a break”, který vznikl již před 60 lety, a učinil tak dlouhé čekání na letišti o něco snesitelnějším.

Zdroj: JWT

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: