Mac App Store od Applu překonal hranici 100 milionů stažení

13. 12. 2011 | BoB
Společnost Apple oznámila, že Mac App Store, online obchod s aplikacemi pro počítače Mac, překonal za méně než jeden rok 100 milionů stažení.

Americká společnost Apple oznámila, že z online obchodu pro počítače Mac bylo staženo už více než 100 milionů kopií nabízených aplikací. Tuto hranici překonal obchod pro OS X Leopard a Lion nazvaný Mac App Store ani ne pro roce od svého oficiálního spuštění. Své první narozeniny oslaví na začátku ledna.

„Máme více než 100 milionů stažených aplikací za méně než jeden rok. Mac App Store je největším a nejrychleji rostoucím prodejcem PC softwaru na světě,“ říká senior viceprezident pro celosvětový marketing Philip Schiller.

Mac App Store nabízí uživatelům tisíce placených a neplacených aplikací. Mezi neoblíbenějšími aplikacemi za rok 2011 jsou například Day One, Evernote, Things, iBank, Twitter nebo Reeder.

Obchod App Store, který také slaví úspěchy, má k dispozici už více něž 500 000 aplikací a zaznamenal přes 18 miliard stažení. Každý měsíc je pak stažena další miliarda. Do této statistiky jsou zahrnuty aplikace pro iPhony a iPody Touch.


Zdroj: www.apple.com, www.mashable.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: