Mall.cz sází na obsah. V čele content marketingu je Tereza Hajná

6. 4. 2017 | Petr Michl
Mall.cz sází čím dál více na obsahový marketing. Zavádí na Mall.cz blog a strategii rozšíření obsahu bude implementována i na další trhy.

Mall.cz sází čím dál více na obsahový marketing. Ten je jedním z významných pilířů nové marketingové strategie, která bude formou tzv. „best practices" postupně nasazována ve všech dalších zemích, kde Mall Group působí. Dohlížet na to bude z pozice Head of Content Marketing Tereza Hajná.


Printscreen z blogu Mall.cz. Zdroj: blog.mall.cz

Cílem nové strategie obsahového marketingu je vytvoření hlubšího vztahu se zákazníky. Novým zdrojem uživatelské inspirace by měl být blog.mall.cz, který má napomoci zorientovat se v problematice, poradí a nabídne vhodný produkt na webu. Od prodeje jako takového se tak komunikace přesouvá k obsahu zasazenému do správného kontextu.

„Klíčové je pro nás budování vztahu se zákazníky. Díky speciálním metrikám a pokročilé práci s analýzou dat zjistíme, jak uživatelé s obsahem pracují. Poté se jim můžeme lépe přizpůsobit a vytvářet takový obsah, který pro ně bude opravdu relevantní,“ dodává Tereza Hajná.


Tereza Hajná

Tereza přišla do Mall.cz z SQLdep, firmy spadající do skupiny Rockaway. Předtím měla na starosti například digitální marketing v IBM. V Mall.cz už zvládla mimo jiné velmi úspěšnou vánoční kampaň s Leošem Marešem.

Nová obsahová marketingová strategie bude postupně implementována ve všech regionech. „Chtěli bychom dosáhnout maximálního propojení obsahu se sociálními médii a v tomto směru se stát špičkou ve středoevropském regionu,“ přibližuje Tereza Hajná. „Věříme, že díky globálnímu zásahu Mall Group i skvěle sehranému týmu profesionálů můžeme brzy určovat marketingové trendy v e-commerce.“

Štítky dokumentu: Content Marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.