Marketing cestovního ruchu sopečný popel nezastaví

24. 5. 2011 | bN
Přední britské letecké společnosti a cestovní agentury tvrdí, že v současné době nemají v plánu zastavit své reklamní kampaně, a to i přesto, že oblak sopečného popela z islandské sopky Eyjafjallajökull vstupuje do vzdušného prostoru Velké Británie.

Přední britské letecké společnosti a cestovní agentury tvrdí, že v současné době nemají v plánu zastavit své reklamní kampaně, a to i přesto, že oblak sopečného popela z islandské sopky Eyjafjallajökull vstupuje do vzdušného prostoru Velké Británie. Přestože byli hlavní dopravci nuceni ve Skotsku, Irsku a na severu Anglie kvůli oblaku popela zanechat svá letadla na zemi, cestovní agentury tvrdí, že budou pokračovat ve svých marketingových aktivitách jako za normálních podmínek.

Mluvčí společnosti British Airways uvedl pro Marketing Week, že poslední islandské erupce „nebudou mít na reklamu žádný vliv“. Virgin Atlantic říká, že bude i nadále pozorně sledovat situaci a bude pokračovat v dialogu se všemi příslušnými orgány. Mluvčí společnosti říká: „Neprovedli jsme žádné změny v našem mediálním plánu, naše lety budou nadále v normálním provozu.“

Zdroj: www.marketingweek.co.uk

 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: