Markíza dostala za SuperStar pokutu 40 000 €

10. 2. 2010 | ITO
Příliš vulgární Česko-Slovenská SuperStar se nelíbila slovenské Radě pro vysílání a retransmisi, která udělila televizi Markíza pokutu 40 000 € s odvoláním na porušení zákona o ochraně lidské důstojnosti. Zároveň Markízu pokárala za příliš benevolentní označení věkové dostupnosti pořadu.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.superstar.sk

Příliš vulgární Česko Slovenská SuperStar se nelíbila slovenské Radě pro vysílání a retransmisi, která udělila televizi Markíza pokutu 40 000 € s odvoláním na porušení zákona o ochraně lidské důstojnosti. Zároveň Markízu pokárala za příliš benevolentní označení věkové dostupnosti pořadu.
Porotci, kteří byli při tvorbě pořadu nabádáni k větší ostrosti a vulgaritě totiž údajně překročili únosnou mez. Ve svých komentářích, směřovaných k nezletilým soutěžícím, se údajně dopustili i útoků a narážek se sexuálním podtextem. To vše v odvysílaném sestřihu z bratislavského castingu.
Pořad, který se snažil oslovit obnošeným konceptem nové diváky se svou ostrostí neuspěl. Na příliš drsnou porotu si stěžovali jak slovenští, tak i čeští diváci.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: