Martinus.cz přichází s kreativní soutěží na oslavu Měsíce knih. Uhádnete, komu patří Tajemné knihovny?

6. 3. 2023 | redakce, TZ
Jako každý rok si knihkupectví Martinus.cz na oslavu Měsíce knih přichystalo knižní soutěž plnou odkazů na skvělé knihy a tentokrát i na knižní postavy a jejich knihovny.

Hlavním tématem letošní soutěže, kterými je Martinus.cz proslulý, jsou knihovny. Místu, které je pro čtenáře a čtenářky leckdy centrem celého bytu, se rozhodli podmínit celou knižní soutěž, která se koná tradičně v březnu, oficiálním Měsíci knih. 

Každý pracovní den od 6. do 31. března se na webu Tajemných knihoven objeví ilustrace knihovny. Úkolem hráče je na základě indicií, které během dne přibývají, uhádnout, jaké knižní postavě daná knihovna patří. Za každý správně zodpovězený úkol získáte možnost vyhrát 1 knihu, můžete si tedy ze soutěže odnést pořádnou spoustu knih. Pokud do 31. března navíc nakoupíte na Martinus.cz, vaše výhra se automaticky zdvojnásobí. Po ukončení soutěže budou vylosováni 3 výherci.

 

11 let s Martinusem v ČR: Knižní šifra, Den nepřečtených knih a Knihovrátek

Knihkupectví Martinus.cz, pobočka největšího slovenského knihkupectví Martinus, v roce 2023 započalo jedenáctý rok v ČR. Marketingové aktivity odstartovalo Dnem nepřečtených knih, který se koná každý rok na konci srpna a upozorňuje na to, že je důležité nejen knihy nakupovat, ale především číst. Knižní soutěže mají v Martinusu též dlouhou tradici - v roce 2015 slavil úspěch první ročník Knižní šifry, kterou v Čechách a na Slovensku hrálo přes 55 000 čtenářů. Po roce 2018 pokračovalo knihkupectví s Knižní odyseou, Velkou knižní detektivkou a Hrdinskou pětkou.

Kromě marketingových aktivit pro čtenáře se Martinus.cz snaží nacházet nové cesty, jak spojovat lidi s knihami, třeba prostřednictvím služby Knihovrátek, díky které mohou čtenáři a čtenářky poslat přečtené knihy zpět do oběhu a najít v knihkupectví i knihy, které jsou už dlouho vyprodané.

Štítky dokumentu: E-Commerce Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: