Mashable: Zítra Facebook asi odhalí své geolokační plány

17. 8. 2010 | Brož František
Facebook pravděpodobně zítra odhalí, jak si představuje své budoucí působení na poli geolokačních služeb. Na základě schůzky, na kterou Facebook zve vybrané zástupce médií, to předpokládá server Mashable.com. Na druhou stranu ovšem konstatuje, že to nemusí být zas až tak jisté.

 

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Facebook pravděpodobně zítra odhalí, jak si představuje své budoucí působení na poli geolokačních služeb. Na základě schůzky, na kterou Facebook zve vybrané zástupce médií, to předpokládá server Mashable.com.
Na druhou stranu ovšem konstatuje, že to nemusí být zas až tak jisté. Informace o spuštění nové aplikace, kterou Facebook vstoupí na stejnou půdu, kde působí například oblíbený Foursquare, se objevují zhruba od května. Tehdy totiž zástupci Facebooku oznámili, že spuštění nové geolokační aplikace je otázkou čtyř týdnů. Její start pak měly odložit problémy, které se kolem Facebooku vyrojily v odpovědi na nedostatečně zajištěné soukromí sdílených dat.
V červnu pak ujišťoval sám Zuckerberg, že aplikace je již téměř hotová a brzy bude Facebookem nabídnuta. Opět se celý měsíc nic nedělo.
Je tedy otázkou, zda se na zítřejší schůzce dočkáme konečného představení aplikace nebo jen dalšího odsunutí předpokládaného termínu spuštění...

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: