Milujeme PR! A hledáme stejně zapáleného PR manažera

27. 3. 2012 | Michl Petr
Ve Focus Agency hovoříme výsledky a milujeme svou práci. Nyní hledáme PR manažera ze stejného těsta.

Máte tří a víceleté zkušenosti v oboru PR a čekáte na novou výzvu? Možná jste na ni právě narazili. Hledáme PR manažera pro zajištění firemní komunikace a podporu značek.

 

Nechceme ovšem člověka, který práci pouze zvládá. Přejeme si někoho, kdo PR žije. Tady jsou důvody, proč PR milujeme my:

  • Milujeme vyprávění příběhů. Novináři jsou ovšem pěkně nároční posluchači, jež se často domnívají, že už slyšeli všechno. Přesto se je nám daří zaujmout. Víme tak, že jsme opravdu poutaví vypravěči.
  • PR je založeno na naslouchání, dialogu a průběžném využívání poznatků ze zpětné vazby. Milujeme, že se naše práce neustále mění a že ji můžeme pořád zlepšovat.
  • Milujeme lidi a naše práce nám přináší mnoho příležitostí, jak se potkat se zajímavými a velmi odlišnými osobnostmi.
  • Milujeme pomáhat značkám. Těší nás, když lidé vnímají produkty našich klientů lépe než ty konkurenční, nehledě na výši reklamního rozpočtu.

 Jsme Focus Agency, rádi hovoříme výsledky a milujeme naší práci. Nejpozději do 4. 4. 2012 nám napište 4 důvody, proč milujete PR, a připojte svůj životopis. Autory těch nejzajímavějších pozveme na pohovor. Třeba budete již od května součástí našeho týmu i vy. Děkujeme!

Kontakt: focus@focus-age.cz.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: