Mladá Fronta snižuje náklady, mění periodicitu svých titulů, některé zruší úplně

17. 12. 2010 | RaTP
Vydavatelství Mladá Fronta citelně snižuje své náklady. Na zrušení připravuje několik titulů a chytá se propouštět. Informaci přináší MF Dnes. Propouštění se nejvíce dotkne bezplatného týdeníku Sedmička, který má problémy s příjmy z inzerce již delší dobu. List mělo opustit kolem šedesáti převážně regionálních novinářů.

Mladá Fronta, zdroj: www.mf.cz

Vydavatelství Mladá Fronta citelně snižuje své náklady. Na zrušení připravuje několik titulů a chytá se propouštět. Informaci přináší MF Dnes.

Propouštění se nejvíce dotkne bezplatného týdeníku Sedmička, který má problémy s příjmy z inzerce již delší dobu. List by mělo opustit kolem šedesáti převážně regionálních novinářů. Propouštění se však překvapivě dotkne také vlajkové lodi bezplatných periodik z produkce Mladé Fronty - deníku E15. Podle dostupných informací by jej mělo opustit do deseti zaměstnanců.

Periodicitu změní také některé odborné tituly. O změnách, které se dotknou týdeníku Strategie, jsme již naše čtenáře informovali - ze Strategie se stane měsíčník, jeho online mutace se pak s největší pravděpodobností spojí s webem E15.cz. Změní se také periodicita Zdravotnických novin, které budou nově vycházet jednou za čtrnáct dní.

Tituly, které přestanou vycházet úplně zatím nebyly oficiálně potvrzeny. Kromě středočeské mutace Sedmičky by se však mohlo jednat ještě o některý z titulů, zaměřených na ženy - s největší pravděpodobností Juicy.

Štítky dokumentu: Reklama online

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: