Mobilní aplikace nebo web? La Degustation Online míří do světa mobilních telefonů

11. 6. 2012 | Petr Michl
„Z počítačů do mobilů a zase zpět aneb má vám agentura dodat aplikaci, nebo web?“ tak se jmenuje druhé setkání „kulinářských konferencí“ La Degustation Online

„Z počítačů do mobilů a zase zpět aneb má vám agentura dodat aplikaci, nebo web?“ tak se jmenuje druhé setkání La Degustation Online, seriálu speciálních konferencí pořádaných Asociací dodavatelů internetových řešení (Asociace.BIZ). Opět bude spojovat diskusi o digitálních médiích, networking a ochutnávku dobrého jídla. Večer bude zaměřen na aktuální problematiku aplikací pro různé operační systémy mobilních telefonů a především na výhody / nevýhody různých přístupů k tvorbě obsahu pro mobilní zařízení. Je lepší nativní aplikace nebo html5, mobile first řešení nebo responsive design?

 

O odbornou část večera se postarají uznávaní odborníci. Dvou úvodních prezentací, které téma otevřou, se ujmou Ondřej Zahradník z Inmite a Lukáš Hroch ze Symbia. Oba usednou i do následné panelové diskuse, kde je doplní Zdeněk Schneider z Rolling Mobile, Michal Horák z agentury PeckaDesign a Jan Procházka ze společnosti Lundegaard. Role moderátora a průvodce večera se opět chopí Tomáš Jindříšek z agentury Dark Side.
Kulinářský zážitek pak přinesou kuchaři z restaurace Element Club, tentokrát bude večer ve znamení mexické kuchyně.

„Zájem o první konferenci La Degustation Online nás velice potěšil. Jednalo se v podstatě o takový pokus, o netradiční uchopení tak zavedeného formátu, jakým konference bezesporu jsou. Zaplnění maximální kapacity zvolených prostor a následné pozitivní ohlasy publika a hostů jsou důkazem, že jsme se vydali správným směrem.“ říká Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ

Druhý tematický večer La Degustation Online je naplánován na 20.6. od 18:00, zájemci se mohou registrovat na stránkách www.ladegustationonline.cz.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Reportáže

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: