Motejlek míří s novým diskuzním pořadem na Z1

16. 11. 2010 | ČTK
Zpravodajsko-publicistická televize Z1 bude každé pondělí večer vysílat nový diskusní pořad Velký byznys. Uvádět ho bude Miroslav Motejlek. První díl uvede Z1 již dnes večer. Oznámilo to tiskové oddělení televize Z1. Hostem prvního dílu bude průmyslník Andrej Babiš, vlastnící například společnost Agrofert.

 

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Zpravodajsko-publicistická televize Z1 bude každé pondělí večer vysílat nový diskusní pořad Velký byznys. Uvádět ho bude Miroslav Motejlek. První díl uvede Z1 již dnes večer. Oznámilo to tiskové oddělení televize Z1. Hostem prvního dílu bude průmyslník Andrej Babiš, vlastnící například společnost Agrofert. V dalších dílech diváci uvidí například spolumajitele J&T Daniela Křetínského či předsedu dozorčí rady Fortuny Jozefa Janova.

Moderátor pořadu Miroslav Motejlek je bývalým redaktorem Lidových novin, působil také jako vedoucí ekonomické rubriky časopisu Týden. V současnosti je známý především jako majitel a redaktor zpravodajského serveru www.motejlek.com. "Jsem rád, že jsme se s Mirkem Motejlkem dohodli na spolupráci," řekl k tomu generální ředitel televize Z1 Zdeněk Šámal. "Je to profesionál dokonale se orientující v oboru a jako novinář si nepotrpí na přehnané zdvořilosti, diskuse, které vede, proto budou vždy zajímavé," dodal.

Televize Z1 vysílá od června 2008. Držitelem vysílací licence je společnost První zpravodajská. Jejím jediným akcionářem je skupina J&T. Základem programu Z1 jsou ekonomické informace, finanční zpravodajství a s byznysem související zprávy.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: