Na reklamu Playstation pro Star Wars Battlefront 2 by byl pyšný i George Lucas

16. 11. 2017 | Kristýna Vozková
Playstation uvádí při příležitosti spuštění nové verze hry Star Wars Battlefront 2 reklamu, kterou si všichni fandové hvězdné série zamilují.

Při příležitosti spuštění hry Star Wars Battlefront 2, které je plánováno na 17. listopadu letošního roku, vytvořila agentura BBH New York reklamu, která zachycuje přirozenou soutěživost mezi chlapcem a dívkou na pozadí nadčasového filmového hitu George Lucase. Video vás vtáhne do příběhu mladého rytíře Jedi a dívky, kterou zlákala temná strana Síly.

„Jsem Luke Skywalker, mě nemůžeš porazit!” Malý chlapec svádí ve svém dětském pokojíčku figurkový souboj mezi hlavním klaďasem ságy a vojákem Impéria, a z okna sleduje příjezd své nové sousedky. Ta pomalu schází po rampě stěhovacího vozu a v rukou vyzývavě svírá postavu hlavního záporáka Darth Vadera. No, z těchto dvou rozhodně přátelé nebudou. Naopak vypadá to na pořádný intergalaktický souboj hodný zarytých fanoušků Star Wars.   

A přesně toho se také dočkáme. Následující dvě minuty budeme sledovat příběh dospívajících mladých lidí, které Síla a soupeřivost provází na každém kroku. V dětském pokojíčku tasí chlapec modrý světelný meč, dívka přes ulici zase krvavě rudý. On na narozeninové oslavě s velkou chutí (a za hlasité podpory kamarádů) rozbíjí nepřátelskou imperiální stíhačku plnou bonbónů. Tenhle výkon se ale ani zdaleka nevyrovná jejímu epesnímu domečku na stromě ve tvaru Hvězdy smrti. O pár let později on nastupuje do školního zápasu v masce Stormtroopera, zatímco ona musí své zaparkované auto očistit od obřího nánosu sněhu ve tvaru R2D2.

Nakonec se konečně utkají ve finální bitvě právě ve hře Star Wars Battlefront 2. Každý stojí na opačné straně barikády a za zády má vlastní armádu, která je připravena rozprášit nepřítele.

Agentura BBH ukázala, že i dlouhý příběh může být v reklamě stále poutavý, obzvláště když za ním stojí takový fenomén, jako jsou Star Wars. S blížící se premiérou VIII. dílu hvězdné ságy má Playstation jistě slibně nakročeno k tomu zlákat do svých řad další věrné fanoušky, kteří si budou moci alespoň prostřednictvím hry zažít intergalaktickou bitvu na vlastní kůži.

Štítky dokumentu: Kreativní reklama

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: