Nejlepší reklamy ke Dni matek dojímají i učí, jak nemluvit sprostě

12. 5. 2017 | Milada Zemanová
Matky jsou hrdinkami a naší oporou, i když jim zrovna ujede nějaké to ku*va. Na to bychom neměli zapomínat, obzvláště, když se blíží Den matek.

I v letošním roce jsme se setkali se sérií vtipných i dojemných reklam, které nám připomínají, že je druhou neděli v květnu Den matek. Podívejte se na trojici těch, které považujeme za nejpovedenější. 

Nadávej jako máma

Podle průzkumu společnosti Kraft 74 % matek přiznalo, že již někdy sprostě nadávaly před svými dětmi. Melissa Mohr, autorka knihy Holy Sh*t: A Brief History of Swearing (Holy Sh*t: stručná historie nadávání), v reklamě pro Kraft sdílí své tipy, jak se vypořádat s náročnými rodičovskými situacemi bez toho, aby jste byli sprostí jako dlaždič.

Reklama vtipně upozorňuje, že být matkou je těžké, a je důležité uvědomit si, že nemusíte být vždy perfektní. A pokud vám nějaké sprosté slovo ujede, situaci zachrání těstovinové kolínko Macaroni & Cheese, jak zjistíte ve videu níže.

Tetování od American Greetings

Další z dojemných reklam přinesla společnost American Greetings, která se zabývá výrobou papírových blahopřání. Velmi originálním způsobem připomíná, že ručně vepsaným textem dáváte blízkému kousek sebe a dáte mu najevo, že vám na něm záleží. Hrdinka tohoto reklamního spotu si nechala na zápěstí vytetovat text „Keep Shining”, který jí vepsala do blahopřání její maminka. Na pointu dojemnou reklamu se podívejte ve videu níže.

SickKids vs. MomStrong

Torontská nemocnice SickKids uveřejnila velice dojemnou reklamu zaměřenou na maminky těžce nemocných dětí. Na začátku spotu jsou nešťastné, uplakané, nadávají na osud, ale jakmile dorazí ke svým dětem, jsou usměvavé, silné a jsou pro ně oporou. Díky této kampani můžete podpořit právě matky, které se starají o těžce nemocné děti.

Tip redakce: 

Dětská nemocnice SickKids pracuje s velmi silnými tématy a dělá to skutečně efektně. V loňském roce přinesla emotivní a inspirativní reklamu, ve které upozorňuje, že nemocné děti jsou velcí bojovníci a stejně tak i jejich lékaři, kteří dělají vše pro to, aby děti zachránili.

Zdroj: Hubspot

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.