Netflix vydal speciální svíčku, která má hořet po všechny nové epizody Gilmorových děvčat

8. 12. 2016 | Petr Michl
Zapalte svíčku za Gilmorova děvčata.Seriál Gilmorova děvčata mají v oblibě především ženy, které si ho zamilovaly na začátku milénia. Netflix letos na podzim přišel slavně po 9 letech od poslední epizody s jakýmsi dovětkem.  

Série Gilmore Girls: A Year In The Life se sestává ze 4 devadesátiminutových dílů. Sledují životy Lorelai, Rory a Emily v průběhu zimy, jara, léta a podzimu 2016. A v Netflixu samozřejmě očekávají, že ty největší fanynky zvládnou celou stopáž série na jeden zátah. Proto ve spolupráci s agenturou TBWAChiatDay připravil svíčku, která má 4 vůně odpovídající pokaždé jinému ročnímu období. A ano, hádáte správně, každá by měla hořet 90 minut.

Členky a členové toho nejoddanějšího fan klubu seriálu tak mohou mít celkový zážitek ještě vylepšen zapojením svých čichových smyslů.  

Netflix je dobře obeznámen s tím, že jeho model on demand video služby vede ke sledování celých sérií seriálů najednou, v angličtině je tento způsob označován jako binge watching. I proto svíčka nese název binge candle. Je součástí limitované série pro fanoušky v USA, Asii a Evropě. Ti, co ji obdrží,  mohou očekávat 360 minut seriálového potěšení s nezaměnitelným aroma.

Zdroje: PSFK, Creativity-Online

Kam dál?

Toto není poprvé, co Netflix přišel s důmyslným doplňkem ke sledování svých seriálů.

Podívejte se na článek Chytré ponožky od Netflixu vypnou televizi, pokud usnete.

Štítky dokumentu: Budování značky Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: