Networking mladých manažerů a podnikatelů s tvůrci Emotion Collection

11. 11. 2010 | TMJ
Ve čtvrtek 9. 12. se bude v pražském Divadle Kolowrat konat networkingová akce Young MBSA, koncipovaná jako setkání manažerů a podnikatelů s tvůrci projektu Emotion Collection. Účastníky čeká unikátní představení, v němž se snoubí balet i činohra, to vše podkreslené hudbou Jana Budaře v jazzovém pojetí výborné Eleny Sonenshine.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Ve čtvrtek 9. 12. se bude v pražském Divadle Kolowrat konat networkingová akce Young MBSA, koncipovaná jako setkání manažerů a podnikatelů s tvůrci projektu Emotion Collection.

Účastníky čeká unikátní představení, v němž se snoubí balet i činohra, to vše podkreslené hudbou Jana Budaře v jazzovém pojetí výborné Eleny Sonenshine. Představení začíná v 19 hodin, následovat bude beseda a networking; předpokládané ukončení akce je v cca 22 hod.

Na programu neformálního setkání bude hodinové představení a následně poutavá beseda s mladými tvůrci – s autorkou projektu Terezou Helšusovou, autorem hudby Janem Budařem, zpěvačkou Elenou Sonenshine, choreografkou Zuzanou Šimákovou a tanečníky Viktorem Konvalinkou a Jonášem Dolníkem -  s prostorem pro dotazy. Následný volný networking bude probíhat v prostorách klubu Kolowrat.

Program

  • 19.00 Představení - (s ohledem na ostatní diváky nutno přijít včas)
  • 20.00 Beseda - diskuse s tvůrci a účinkujícími projektu Emotion Collection volná diskuze a networking
  • 21.30 Závěrečný volný networking / Business mixér v klubu Kolowrat

Hosté

Tereza Helšusová (1978) – autorka představení (koncept, výprava a režie)

Absolvovala obor činoherní herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Studovala také v Utrechtu. Vytvořila několik autorských představení (např. Amore mio, Místnost, Večer renesanční poezie); je též autorkou divadelních festivalů (Kotvení, Malešické parkování), kostýmů a choreografie (např. Lucrezia Borrgia). Nyní připravuje nový projekt s Baletem ND.

Jan Budař (1977) - hudba

Herec a hudebník; absolvoval Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, obor činoherní herectví. Vystupuje s kapelou Eliščin band. Složil hudbu k filmům Nuda v Brně, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, Nebe a Vincek. Jako autor hudby působil např. ve Středočeském divadle Kladno, v Klicperově divadle v Hradci Králové, v Městském divadle Zlín a dalších.

Elena Sonenshine (1965) – zpěv

Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. Po skončení studií získala stipendium na Berklee College v Bostonu. V 90. letech zpívala s několika jazzovými trii a quartety v Praze; v roce 1994 založila vlastní skupinu Jocosejazz, se kterou pravidelně vystupuje v klubech a na jazzových festivalech v ČR i zahraničí. V roce 2005 vystoupila jako sólistka na koncertech Jazzu na Hradě.

Zuzana Šimáková (1979) - choreografie

Od roku 2004 je demisólistkou ND Praha. V roce 2000 získala Cenu za choreografii a Cenu firmy Grishko. Vedle interpretační práce se věnuje také choreografii.

Viktor Konvalinka - tanec

Od roku 2006 je sólistou baletu ND. Mezi jeho klasické sólové role patří Ďábel v baletu Louskáček,  Benvolio v Romeovi a Julii a další. Vedle interpretační práce se také věnuje choreografii. Je držitelem řady ocenění z mezinárodních i domácích soutěží.

Jonáš Dolník - sbor baletu ND

Registrace: Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese director@youngmbsa.cz, případně na tel. čísle 777 923 762, a to do 22. 11. Kapacita je omezena.
Další podrobnosti na www.youngmbsa.cz. Rozhovory k tématu si budete moci přečíst na http://www.youngmbsa.cz/cs/rozhovory/.

POZVÁNKA NA AKCI


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: