Nexus One od Google neplní očekávání

14. 1. 2010 | ITO
Jak se zdá, první chytrý mobilní telefon od americké společnosti Google bude spíše velkým zklamáním než bombou. Telefon, který měl konkurovat zejména iPhonu od Apple, většinou neplní uživatelská očekávání. Dobře se to odrazilo i na počtu prodaných kusů za první týden od uvedení. Podle analytické společnosti Flurry se telefonu Nexus One prodalo pouze 20 000 kusů - oproti předpokládáných pěti milionů.

Ilustrační obrázek, zdroj: archiv

Jak se zdá, první chytrý mobilní telefon od americké společnosti Google bude spíše velkým zklamáním než bombou. Telefon, který měl konkurovat zejména iPhonu od Apple, většinou neplní uživatelská očekávání.
Dobře se to odrazilo i na počtu prodaných kusů za první týden od uvedení. Podle analytické společnosti Flurry se telefonu Nexus One prodalo pouze 20 000 kusů - oproti předpokládáných pěti milionů.
Na vině, kromě vysoké ceny a ne příliš lichotivých recenzí je ovšem také nízká dostupnost produktu. Telefon je v prodeji pouze skrze elektronický obchod Google pro obyvatele USA, Velké Británie, Hong Kongu a Singapuru.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: