Nové bezpečnostní video Air France vás provede po krásách Francie

26. 2. 2021 | Petr Michl
Je libo trochu úniku od pandemické reality? Bezpečnostní video aerolinky Air France přesně to zvládne.

Aerolinky sice létají, ale ve srovnání se situací na začátku loňského roku je situace tristní. Nutnost testů nebo přímo zákazy vstupu mezi některými státy odrazujují mnoho lidí od cestování a nechávají letadla v hangárech. Společnost Air France se nicméně rozhodla ignorovat realitu a připomenout si zlaté časy.

Její pětiminutové video s bezpečnostními pokyny pro cestující totiž diváky provází vlastní zemí. A Francie toho má rozhodně mnoho co nabídnout: navštívíte budovu opery Garnier, zahrady paláce ve Verrsailles, vinohrady v Provence a doputujete až na francouzskou Riviéru.

Catherine Villar, zastávající v Air France pozici SVP of Customer Experience uvádí:

„S tímto novým videem představujeme emocemi nabitým způsobem to nejlepší, co dokáže Francie nabídnout. Všechny naše týmy v Air France jsou připravené uvítat naše zákazníky a ukázat jim francouzský způsob života, který je nám tak drahý, jen co se nalodí na palubu našich letadel. Nemůžeme se dočkat až znovu otevřeme s letem za letem nebe, ovšem s bezpečnostní jako naší konstantní prioritou.“

Air France rozhodně není první aerolinkou, která v bezpečnostním videu představuje něco z kultury svého domovského státu. Zrovna v době pandemie, kterou prožíváme, je nicméně trochu zvláštní, že video o bezpečnosti tuto „nepříjemnost“ nijak nezmiňuje. Air France evidentně zvolila cestu čistého eskapismu. Bezpečností video ostatně aerolinkám obvykle vydrží několik let a na to, že by mohla být ve znamení této mizérie, pravděpodobně nechtějí v Air France ani pomyslet.

Na poslední video z roku 2015 se můžete podívat níže.

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: