Osmý ročník Internet Effectiveness Awards ocení řešení, která skutečně fungují!

28. 11. 2013 | Petr Michl
Internet Effectiveness Awards již po osmé ocení nejefektivnější řešení českých internetových projektů.

Internet Effectiveness Awards je prestižní soutěží, která oceňuje obchodní a ekonomické přínosy webů, B2B systémů, portálů, projektů na sociálních sítích či mobilních aplikacích.
Vítězové jednotlivých kategorií jsou ceněni za schopnost využít internetu k oslovení svých klientů, k zefektivnění svého byznysu a k lepší komunikaci se svými zákazníky či zaměstnanci.

Zájemci se mohou přihlásit již nyní. Uzávěrka pro soutěžící bude 17. ledna 2014!

„Chceme oceňovat skutečně funkční internetová řešení, která mají měřitelný výsledek. To nás, myslím, odlišuje od dalších podobných soutěží, které často hodnotí inovativnost nebo originalitu spíše než skutečný dopad na byznys. Protože u IEA rozhoduje efektivita řešení, mohou spolu klidně soupeřit malé i velké projekty," říká k soutěži Michal Kříž, prezident Asociace.biz.

Soutěžit se v tomto ročníku bude v 9 kategoriích, mezi kterými nechybí cena o nejlepší online obchod, bankovní nebo finanční služby, ale ani kultura a zábava nebo neziskový sektor. „Tento rok jsme se snažili kategorie, ve kterých se hlasuje, oproti minulým ročníkům zjednodušit. Zároveň jsme je ale, na základě ohlasů od veřejnosti, doplnili o kategorii nejlepší online obchod," upřesňuje Kříž.


Vyhlášení loňského ročníku v Lucerně se neslo ve znamení swingu a internetové efektivity. Letos zatím zůstává jen druhé téma.

Přihlásit do soutěže se mohou jakákoli softwarová a kreativní řešení využívající internet, která vznikla v roce 2012 nebo 2013, u starších řešení je potřeba, aby v letech 2012 nebo 2013 proběhla jejich výrazná inovace.

Projekty je možné přihlašovat do 17. ledna, kdy bude uzávěrka soutěže.

Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v 2. polovině března 2014 v Praze.

Více naleznete na IEA.cz.

 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: