Osobností časopisu Time je protestující člověk

15. 12. 2011 | VOt
Americký časopis Time zvolil Osobností roku 2011 protestujícího člověka, aby tak zůraznil důležitost demonstrací, které se letos udály po celém světě.

Americký časopis Time již tradičně od roku 1927 vyhlašuje Osobnost roku. Letos získal ocenění protestující člověk. Touto volbou chtěl magazín ukázat význam a důležitost demonstrací, které se v průběhu roku udály v arabském světě, Evropě a také ve Spojených státech.

Mezi dalšími kandidáty aspirující na Osobnost roku časopisu Time byla také Kate Middleton, která se v dubnu provdala za prince Williama, admirál William McRaven, který vedl operaci, která skončila zabitím Usámy bin Ládina nebo například americká politička Gabrielle Giffords, kterou na začátku roku postřelil atentátník.

Minulý rok ocenil časopis Time zakladatele sociální sítě Facebook Marka Zuckerbergera. Před ním cenu získali také americký prezident Barack Obama, papež Jan Pavel II. nebo ruský premiér Vladimir Putin. Před několika lety se na titulní straně amerického časopisu neobjevila tvář nikoho známého, ale zrcadlo a každý se tak stal Osobností roku.

 

Zdroj: www.time.com, www.nytimes.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: