Pantone Cafe slibuje barevně sladěný ráj grafikům a foodbloggerům

6. 8. 2015 | Petr Michl
Máme tip na kavárnu, která ovládne Instagram. Barevnému sladění dle palety Pantone podlehnou nejen grafici.

 

Grafičtí estéti mají po vyhlášeném bruselském hotelu další destinaci, kterou by měli bezpodmínečně navštívit. Je jí Pantone Cafe v Monaku, kavárna, která vše u ní viděné zakládá na barevné paletě Pantone.

Kavárna nacházející se na promenádě Grimaldi Forum v knížectví na pobřeží Středozemního moře se drží hesla: „Ochutnejte barvy!" Slavná paleta odstínů, kterou stvořil v sedmdesátých letech Lawrence Herbert, pomáhá od té doby při tisku, ale už inspirovala také celou řadu designových kousků, sérií nábytku, pinterestových nástěnek a dokonce i budov. V Pantone Cafe to ale prý dotáhli ještě dál. Vše má barevný kód palety: od stolů, židlí, podlah přes kávovary až po papírové ubrousky. Týká se to ale i všeho, co si můžete v podniku objednat. Na lístku je například sendvič Tomato Red Mozza White #18-1660 nebo džus Vibrant Orange #16-1364. Pro ty, co využívají Instagram spíše jako foodstagram, je návštěva Pantone Cafe zkrátka povinnost.

Barevnou škálu dotváří také výhled na modré moře a žlutý písek. Více než slova ovšem prozradí fotografie níže.Kam dál?

Je vám kavárna málo? Podívejte se na hotel dle té samé barevné palety v článku Pantone Hotel nabízí barevnou slast se správným kódovým označením.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: