Pedigree pořádá na Zoomu první psí videokonferenci

12. 5. 2020 | Barbora Vičarová
Jak podpořit adopci psů z útulků v době, kdy jsou potenciální zájemci a donátoři izolovaní doma? S tím si poradila značka krmiv Pedigree a uspořádala první psí konferenci na Zoomu.

Videokonferencí má už mnoho z nás tak akorát dost. Tento videohovor plný roztomilých pejsků ale není jen další z řady nudných meetingů, nabízí totiž možnost najít spolubydlícího a věrného společníka zároveň. Značka krmiv Pedigree, společně s americkou pobočkou kreativní agentury BBDO,  totiž přišla se zajímavým nápadem, jak podpořit adopci pejsků i na dálku, za pomocí videokonferencí na komunikační platformě Zoom.

Pedigree se dlouhodobě snaží v rámci svých aktivit podporovat adopci domácích mazlíčků a zároveň pomáhat útulkům, jejich zaměstnancům i potenciálním novým majitelům adoptovaných zvířat. V souvislosti s koronavirovou krizí však poklesl o nabídku útulků zájem. Pedigree tak přichází se zajímavou kampaní, jak propojit opuštěné mazlíčky s potenciálními zájemci o jejich adopci, vše na dálku a zcela bezkontaktně. 

V rámci kampaně Pejsci na Zoomu” totiž vytvořila platformu, kde se mohou zájemci o adopci propojit s útulkem a na dálku si vybrat psa, kterému poskytnou nový domov. První taková akce se koná od 11. do 13. května v rámci amerického Nashvillu, ve spolupráci s Nashville Humane Association. Kromě této milé možnosti, jak se s pejskem spojit, pak značka také nabízí všem, kdo si nového člena rodiny vyberou, že za ně uhradí adopční poplatek a veškeré náklady s adopcí spojené. Útulkům pak nabízí zaplacení prémiového členství na platformě Zoom a pokrytí nákladů techniky, která jim umožní zprostředkovávat lidem kontakt s pejsky i na dálku. 

Na webových stránkách meetyournewdog.com pak můžete díky Pedigree sledovat videohovory z útulků, přihlásit se jako zájemce o adopci nebo pouze přispět na provoz vybranému útulku. Najdete zde také mapu všech útulků ve vašem okolí nebo brožuru pro provozovatele útulků, která vám popíše, jak se do programu přihlásit, a zahájit tak vlastní psí videokonference skrze tuto platformu. 

Kromě toho web nabízí spoustu článků, tipů a odkazů na to, jak si pejska adoptovat, co očekávat a jak se o něj následně co nejlépe postarat. Kampaň je kromě webu podporována také reklamou a videi v onlinu nebo placenou reklamou na sociálních sítích, kde skrze karusely na Facebooku a Instagramu cílová skupina vidí zrovna dostupné pejsky k adopci. 

 

Kam dál?Opustili jste rodné hnízdo a vaši rodiče vás nahradili psem? Pak vás zaručeně pobaví kampaň Pedigree  „Program na náhradu dětí".

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: