Pinterest uvedl aplikaci pro Android i pro iOS

16. 8. 2012 | PeMi
Pinterest bere útokem mobilní zařízení: na nativní aplikaci se mohou těšit uživatelé iPadu, iPhonu i zařízení s OS Android.

Pinterest to rozjíždí ve velkém. Krátce po odstranění nutnosti pozvánky pro registraci ukazuje, že to myslí s masivním rozšířením uživatelské základny vážně. Bere tak útokem i mobilní zařízení: na lepší nativní aplikaci se mohou těšit uživatelé iPadu, iPhonu a nově i ti se zařízením s OS Android.

Především vylepšená aplikace pro iPad by měla slavit velký úspěch. Na velkém displeji s výborným kontrastem a kvalitním rozlišení by se měla zdát funkcionalita Pinterestu ještě zábavnější a přirozenější. Ukázky můžete vidět níže.

iPad aplikace by měla rozdělovat fotografie do třech vertikálních sloupců v pozici tabletu na výšku, v pozici na šířku pak ve čtyřech. To samé platí pro tablety s OS Android. Verze pro menšími displeje chytrých telefonů (ať už těch s Androidem nebo iPhonů) bude rozdělovat fotografie do dvou vertikálních sloupců.

Linky pro aplikace na obě platformy naleznete na tomto rozcestníku.

 

Zdroj: blog.pinterest.com
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.