POPAI CE získalo nové členy

16. 2. 2010 | Krofiánová Daniela
Novými členy POPAI CENTRAL EUROPE se staly společnosti HL Display, OMD Czech a Willson & Brown Czech. Společnost HL Display nabízí řešení pro in-store komunikaci a merchandising, která respektují jak stanovený koncept prodejny tak specifické požadavky jednotlivých produktových kategorií. Společnost poskytuje komplexní služby, odborné poradenství a posouzení, výzkum a vývoj, výrobu, dopravu a konečnou instalaci.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.popai.cz

Novými členy POPAI CENTRAL EUROPE se staly společnosti HL Display, OMD Czech a Willson & Brown Czech.
Společnost HL Display nabízí řešení pro in-store komunikaci a merchandising, která respektují jak stanovený koncept prodejny tak specifické požadavky jednotlivých produktových kategorií. Společnost poskytuje komplexní služby, odborné poradenství a posouzení, výzkum a vývoj, výrobu, dopravu a konečnou instalaci.
Firma OMD Czech je součástí jedné z největších celosvětových agentur specializovaných na mediální komunikaci, která funguje prostřednictvím více jak 140 poboček v 80 zemích světa.
Společnost Willson & Brown Czech poskytuje inovační řešení v oblasti projektování a výroby standardních a individuálních materiálů POS. Firma řeší komplexně problémy v oboru POS díky kreativitě, zkušenostem ve všech technologiích výroby a také díky modernímu výrobnímu vybavení.
Asociace POPAI CENTRAL EUROPE patří mezi dynamicky se rozvíjející pobočky světové sítě POPAI a v současnosti sdružuje 48 členů, kterými jsou významné společnosti působící v oblasti in-store komunikace a retail marketingu. Svými aktivitami podporuje POPAI CE tento obor v Čechách, na Slovensku i v ostatních středoevropských zemích a rozvíjí specializované programy pro jednotlivé sféry působnosti oboru.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: