Porotu Talentmanie doplnili Genzer a Suchánek

4. 10. 2010 | ČTK
Talentová česko-slovenská soutěž Talentmania vstoupila dnes do další fáze. Televize Nova a Markíza odvysílaly v přímém přenosu první semifinále, v němž diváci mohli rozhodnout o vítězích pěti duelů, ať již jednotlivců či skupin. Modelku Alenu Šeredovou, která opustila porotu, nahradili Richard Genzer a Michal Suchánek.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Talentová česko-slovenská soutěž Talentmania vstoupila dnes do další fáze. Televize Nova a Markíza odvysílaly v přímém přenosu první semifinále, v němž diváci mohli rozhodnout o vítězích pěti duelů, ať již jednotlivců či skupin. Modelku Alenu Šeredovou, která opustila porotu, nahradili Richard Genzer a Michal Suchánek. Moderátor pořadu Leoš Mareš dvojici představil jako Mr.GS, což je talkshow, kterou Genzer se Suchánkem uvádějí na Nově.

Šeredová opustila porotu Talentmanie těsně před semifinále. Důvodem byla podle mluvčí Novy Michaely Fričové její časová vytíženost a komplikované cestování na živé přenosy do Bratislavy. Modelka žije v Itálii. Média spekulovala o tom, že skutečným důvodem jejího odchodu byla nespokojenost televize s jejím počínáním - byla prý nejslabším článkem poroty.

Deník Aha! dnes s odvoláním na zdroj ze zákulisí pořadu uvedl, že televize se rozhodla, že každý soutěžní večer zastoupí Šeredovou "někdo z tváří Novy".
Talentmania je společným projektem televizí Nova a Markíza. Čtyřčlenná porota při ní dosud vybírala nadané lidi ze zemí bývalé federace - členy poroty jsou režisér Zdeněk Troška, moderátorka Adela Banášová a zpěvák Pavol Habera. Nyní již budou rozhodovat o tom, kdo postoupí do finále soutěže, už jen diváci svými sms zprávami.

Talentmanii spustily Nova s Markízou na konci srpna. Dosud se vysílaly záznamy z castingů, dnes večer již mohli televizní diváci sledovat přímý přenos prvního semifinále. Vítěz soutěže získá odměnu ve výši téměř čtyř milionů korun. O peníze a titul nejtalentovanějšího Čecha nebo Slováka bojují soutěžící všech věkových kategorií. Na rozdíl od pěveckých soutěží se tentokráte představují v mnoha různých disciplínách. Castingů se tak kromě zpěváků a hudebních skupin zúčastnili například mažoretky, žongléři, hypnotizéři, skupiny roztleskávaček nebo tanečníci.

Na televizních obrazovkách se ve stejné době objevil také konkurenční, podobně zaměřený pořad nazvaný Česko Slovensko má talent, který společně připravují stanice Prima a Joj.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: