Postavte si vigvam! IKEA radí, jak vytvořit doma dětské skrýše

15. 5. 2020 | Petr Michl
Zabavit děti během karantény není žádná legrace. S návody od IKEA ovšem zvládnete z dek a nějakého nábytku vytvořit třeba pevnost, stan, jeskyni nebo vigvam.

 

Rusko je momentálně jednou z nejpostiženějších zemí novým koronavirem a její obyvatelstvo se musí popasovat s poměrně tvrdými ochrannými opatřeními, včetně těch karanténních. Ti, kdo mají děti, to mají pochopitelně obtížnější. Stát se přes noc pedagogem a připravovat dětem program pro zahnání nudy není nic lehkého. Ruské zastoupení prodejce nábytku IKEA proto přišlo s návodem, jak si vytvořit nové obydlí v obydlí a své potomky tím zaručeně zabavit.

Možná si sami vzpomínáte, jak jste si jako děti stavěly s pomocí peřin, dek a kusů okolostojícího nábytku své skrýše. IKEA k tomu ve spolupráci s agenturou Instinct přichystala návody, samozřejmě napodobující ty ke skutečným produktům. I ty nicméně v plánech figurují. Kolíčky nebo knihy musíte najít jinde, zbytek ovšem má dle návodů ideálně pocházet z IKEA, a to včetně plyšového medvěda.

Podívejte se na návody, které vám poradí, jak postavit dům, pevnost, stan, jeskyni nebo vigvam.

 

Tip redakce:

Není to první povedená komunikace od IKEA směřovaná lidem nudícím se ve svých domovech. Vytvořila ve stylu svých návodů omalovánky. Zároveň se ale podělila o recept na své kultovní masové kuličky.  

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: