Přehled aprílových žertíků značek — edice 2017

1. 4. 2017 | Petr Michl
Podívejte se na zklidnění přinášející bublinkovou fólii přetvořenou Googlem v klávesnici, drony sbírající psí výkaly namísto lidí či závody mořských koníků.

První dubnový den letos vychází na sobotu. To ovšem značky nijak nezastavilo od tvorby aprílových žertíků. Podívejte se na jejich přehled. Čeká vás například zklidnění přinášející bublinková fólie přetvořená Googlem v klávesnici, drony sbírající psí výkaly namísto lidí, závody mořských koníků, klakson vyjadřující širokou škálu emocí a Paris Hilton oblečená do outfitu z plastových lahví nalezených v žaludcích mořských želv.

 

Burger King

Zarytí milovníci fast foodu existují a své loajální fanoušky má i Burger King. Právě pro fanoušky této značky byla vytvořena zubní pasta s příchutí Whopperu. Protože přesně to potřebujete poté, co se probudíte po večírku a z pusy je vám cítit pozůstatek mrtvé krávy v žemli. Řešením je pak jít do koupelny, vyčistit si zuby a dodat vašemu dechu zápach čerstvě upečeného skotu. Tedy lidé z Burger Kingu ve Francii si to myslí.
Tchibo

Tchibo Česká republika přišla s revolučním kávovým nápojem. Takovým, po kterém se vám budete skvěle spát. Vlastně se budete chtít probudit jen proto, abyste si toto kafe magorák dali znovu.
Jameson

Čím je Whiskey starší, tím je lepší. A v Jamesonu našli poslední sud, který byl vypálen samotným zakladatelem Johnem Jamesonem. A to před 230 lety. Kvůli vypařování z něj ale zbyla jen jedna sklenice té nejlepší whiskey. Na její osud se raději podívejte ve videu.BMW

Někteří psi jízdu v autě jednoduše milují. Obzvláště, když  mohou vystrčit hlavu z okénku a nechat si čechrat srst větrem. BMW pro ně vytvořilo luxusní pelíšek dDrive. Je pochopitelně ve tvaru BMW a v luxusní výbavě. Nabudeme lhát, chtěli bychom zažít psí život jeho majitelů.Ben Jerry's

České zastoupení značky zmrzliny Ben Jerry's dnes přispěchalo s něčím, na co by náš národ mohl slyšet. Je to příchuť svíčkové. Předpokládáme, že bude populární obzvláště na svatbách a rodinných slavnostech.

Paddy Power

Britská sázková kancelář vytvořila nové vzrušující dostihy. Jedná se o závod mořských koňů — pardon — koníků.

 

Amazon

Amazon už vytvořil domácí asistentku Alexa proto, aby plnila rozkazy všech lidskou řečí vládnoucích členů domácností. Petlexa má pak pokrýt i ty, co zvládnou jen štěkat nebo mňoukat. Alespoň z lidského pohledu nám přijde Petlexa jako doslova domov zničující nápad.

 

Spokojený pes

Prodejce potřeb pro chovatele SpokojenyPes.cz nabízí Rychlého Psa, službu, která vám v Praze přiveze zásilku pár hodin po objednání. Na Apríla ale šlápl na plyn a nabízí Super Rychlého Psa, který bude doručovat v monopostech formule 1 i do pěti minut.

 

 ZOOT

Online prodejce módy má obvykle plná ústa lásky a jednorožců. Tentokrát ale přišel s tím, že in je nenávist a tomu odpovídá i jeho nová kolekce ZLO. V ní si můžete koupit třeba trička s nápisy jako „Bych blil" nebo „Eko BIO  sračka".

 

Google

Mačkání bublinkové ochranné fólie je skvělý prostředek pro snížení stresu. To je známý fakt. Japonští inženýři Googlu se ho konečně rozhodli využít při tvorbě chytrého zařízení. Výsledkem jejich dlouhého vývoje je klávesnice z bublinkové fólie. Díky ní pro vás bude relaxujícím zážitkem i vysedávání u počítače s padajícími Windows a pomalým internetem.

 

Bernard

Pivovar Bernard vydal pro loňský rok kalendář s pin-up kráskami a nesetkal se se všeobecným přijetím. Ano, už i značkám českého piva se vyčítá sexismus. Bernard na to reagoval dnes na Apríla facebookovým příspěvkem s grafikou doprovázenou tímto textem: Vzhledem k reakcím, které vyvolaly naše kreslené krasavice tmavé pleti, se můžete od této chvíle v našich reklamách těšit pouze a jedině na osobu pana majitele. Navždycky!" Zní (a vypadá) to tedy dost strašidelně.  
Mapy.cz

Za neoficiálního vítěze českého Apríla vyhlašujeme mapovou službu Mapy.cz patřící Seznam.cz. Ta byla na 1. dubna předělána do verze ala Microsoft Word. Mapy tak byly po přiblížení zasypány nespočtem slov dům a ulice. Největší míra kreativity byla ovšem vložena do přejmenování snad všech obcí od úrovně menších měst. Moravský Krumlov se tak například stal Bezepopejovem, Nymburk Dobrou Košíkovou, Tišnov Pššštnovem a Kuřim byla přejmenována po zásluze na Zuřim.

 
Povedené je rozhodně i ztvárnění Vysočiny, kde se z Chotěboře stalo město Znič Manžela a z Nového Města na Moravě Biatlonistán.
Petco

Na závěr něco, co považujeme za skutečně užitečné.  Může to totiž zachránit reputaci lidstva. Snad je tomu už dvacet let, co komik Seinfeld upozorňoval na to, že pokud se na nás dívají mimozemšťani a vidí, jak chodíme za psy a sbíráme jejich hovínka do pytlíku, musí si udělat poněkud mylnou představu o tom, kdo je pánem planety Země. Tuto mezigalaktickou ostudu by mohly zmírnit drony, které tuto nevoňavou práci zastanou za nás. Za jejich vývojem stojí americký prodejce zboží pro naše zvířecí společníky, Petco.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: