Promoted Tweets míří na hlavní stránky Twitter účtů

29. 7. 2011 | BoB
Stále oblíbenější sociální síť Twitter přichází s novinkou. Promoted Tweets neboli sponzorované tweety bude zobrazovat už i na hlavní stránce.

Ještě do nedávna nebylo možné na Twitteru inzerovat. To se však mění se službou Promoted Tweets. V průběhu několika týdnů se budou tzv. sponzorované tweety zobrazovat na hlavní stránce sociální sítě. Pomocí těchto tweetů bude Twitter podporovat své inzerenty.


Jak služba vlastně funguje? Společnosti, které na sociální síti aktivně působí, mohou některé ze svých příspěvků označit jako tzv. Promoted Tweets. Ty se poté zobrazí uživatelům na hlavní stránce (Timeline), tedy pokud danou firmu sledují. Zprávy se budou i nadále chovat jako ty klasické. Bude možné na ně odpovědět nebo je přeposílat dál.


Během následujících dnů proběhne testování, do kterého se zapojí společnosti Best Western, Dell, HBO, JetBlue, Red Bull, Sephora nebo Starbucks. Službu otestuje i řada neziskových organizací, včetně Amerického červeného kříže.


Pro Twitter to je jistě velký krok kupředu. Některá témata však podporoval už dříve, a to v podobě tzv. trendů zobrazujících se v postranní liště.

 

Zdroj: www. mashable.com, www. blog.twitter.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Twitter YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: