Reklama týdne: Psi mohou s Bark Air létat jako v první třídě

19. 4. 2024 | Petr Michl
Proč by se měl nejlepší přítel člověka při cestě letadlem stresovat v přepravce v zavazadlovém prostoru? Aerolinka Bark Air od prodejce granulí Bark nabízí lety mezi New Yorkem, Londýnem a Los Angeles, na kterých je o psy královsky postaráno.

Doprava na větší vzdálenost není se psy nikdy nic jednoduchého. Nejvíce stresující pro naše chlupaté přátele je pak létání. Čekají je náročné kontroly a u větších plemen i přeprava daleko od svých paniček a páníčků. Úplně jiný zážitek se rozhodla nabídnout společnost Bark.

Ta primárně vydělává na prodeji krmiva a dalších zvířecích pamlsků v tzv. BarkBoxu placeném prostřednictvím pravidelného předplatného. Tentokrát se ale rozhodla povýšit jinou službu. Zavádí aerolinky Bark Air, které chtějí poskytnout psům dosud nevídanou úroveň komfortu při letech mezi New Yorkem, Londýnem a Los Angeles. Jak může vypadat, ilustruje spot níže od agentury Tombras.

„Život je pes“ se najednou nezdá jako negativní povzdechnutí, že?

CEO společnosti Tombras, Jeff Benjamin, ke kampani říká:

„Bark opět dělá obrovský skok pro psy, a to průlomovým a ikonickým způsobem. Jsme nuceni umístit naše milované členy rodiny buď do tašky strčené pod sedadlo, nebo ještě hůře do přepravky samotné v nákladovém prostoru. Být přátelský ke zvířatům nestačí. Spolu se společností Bark jsme přepracovali každý detail této letecké společnosti, která staví psy na první místo."

Zdá se to jako aprílový žert? Není to tak. Jde sice o PR stunt, ale toho nejpoctivějšího druhu, který slibovanou službu skutečně nabízí. „Věříme, že tato iniciativa zvýší povědomí o poslání a hodnotách naší značky," říká generální ředitel společnosti Bark, Matt Meeker. A je z toho cítit, že pravděpodobně nejde o aerolinky plánované „na věčné časy“. V tuto chvíli si nicméně let skutečně můžete objednat na webu air.bark.co. Jeho sekce „Často kladené otázky“ nás baví minimálně stejně jako samotný spot. Překlad nejlepších odpovědí na „FAQs“ přikládáme v následujícím boxu. 

 

Bark Air a FAQs

 

Mohou lidské děti létat?

Podle nedávného celostátního průzkumu 87 % zbytků ze stolu upustí děti. Bohužel stejný průzkum ukázal, že děti jsou zodpovědné za 100 % tahání za ocas. Proto na letoun BARK Air nepustíme lidi mladší 126 let (18 lidských let). Nemějte však obavy, na palubě máme spoustu občerstvení, které je ještě lepší než zbytky od stolu.

 

Jsou vyžadovány přepravky nebo bedny?

Pro lidi možná. Pro psy určitě ne. Pokud se cítíte pohodlněji v přepravce, udělejte to vy a vezměte si ji s sebou. Celý tento zážitek jsme navrhli především pro psy. Budete si moci sednout na klín, sedačku, postel nebo kamkoli, kde je vám to příjemné. Pokud si myslíte, že můžete letadlo řídit, domluvíme se s pilotem a uvidíme, co se dá dělat.

 

Co si může můj člověk vzít na palubu?

Nestačí, když si přiveze tebe?! Bože, lidé jsou potřební. Prosím, ať se tvůj člověk omezí na běžné věci do letadla. V žádném případě by s sebou neměli brát kočky, veverky nebo pošťáky.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: